Друга поспіль важлива перемога «Довідника безбар’єрності»

Дата: 07.03.2023 10:14

Гід з толерантної взаємодії – переможець конкурсу «Найкращий книжковий дизайн у країнах Балтії» (Best Baltic Book Design), який щорічно проводиться у межах Міжнародного Вільнюського книжкового ярмарку (Vilniaus knygų mugė).

Нагадаємо, у січні друкований Довідник став призером конкурсу «Найкращий книжковий дизайн 2022» від Книжковий Арсенал.

Книга продовжує за кордоном розповідати про Україну як країну, де поважають різноманіття і відстоюють права людини.

На жаль, світ втомлюється від війни, бо люди не можуть постійно бути чутливими до чужого болю. Тому тішить кожна можливість нагадати про Україну і українців, які тримаючи в одній руці зброю, іншою – пишуть свою унікальну історію.

Дякуємо партнерам, завдяки яким друк Довідника став можливим – World Health Organization Ukraine, Група ДТЕК, Fairmont Grand Hotel Kyiv, Yakaboo, Ощадбанк, ist publishing.

«Довідник безбар’єрності» створено за ініціативою першої леді Олена Зеленська у співпраці з громадськими організаціями, правозахисниками, психологами, батьками, які виховують дітей з інвалідністю, українськими та міжнародними експертами. Ілюстраторка – Ольга Дегтярьова.

Електронна версія книги 24/7 доступна за адресою  https://bf.in.ua

#bezbariernist #безбарєрність #barrierfree