До Департаменту соціальної та сімейної політики облдержадміністрації надійшов лист Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, у якому зазначено наступне. Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідально

Дата: 27.03.2023 11:43

Громадська організація Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та експертна платформа Career Hub проводить новий набір на короткостроковий курс «Career Hub Pro: Фриланс для людей з інвалідністю», який дозволить отримати навички роботи на фрилансі та підвищити можливості власного фінансового забезпечення та професійного розвитку для 75 найбільш мотивованих представників молоді з інвалідністю 18-35 років.

Курс є безкоштовним та передбачає підготовку за трьома напрямками: копірайтинг, графічний дизайн, відеомонтаж. Тривалість курсу - 2,5 місяця (16 онлайн заходів).

За результатом успішного завершення всі учасники отримають сертифікат проходження курсу. Реєстрація на курс відкрита за посиланням: https://bit.ly/3R5OceQ.

Відповідальна особа: Олександр Мостовий, адміністратор спільноти Career Hub youth@csr-ukraine.org , +380966408259