Розпочали захищати заявку Одеси як кандидата на проведення EXPO 2030 в рамках дослідницької місії Міжнародного бюро виставок.

Дата: 27.03.2023 11:43

Цими днями 22 та 23 березня українська делегація розпочала роботу в Парижі на дослідницькій місії Міжнародного бюро виставок.

Команду EXPO 2030 Odesa представляють Євген Лєвєнберг — голова ГО «Громадська Рада ЕКСПО-2030 Одеса», Оександра Василенко — директор департаменту економічної дипломації МЗС України, Кирило Криволап — радник прем‘єр-міністра України та Анатолій Зирянов — радник заступника голови Одеської ОВА.

Також у форматі онлайн участь беруть заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин, партнери з комунікаційного агентства Gres Todorchuck, футурист та ідеолог концепції EXPO 2030 Odesa Леонгард Герд, представники Zaha Hadid Architects та інші.

Мета заходу — дослідити заявку України та досьє Одеси як міста кандидата на проведення EXPO 2030. Українська делегація презентує окремі розділи досьє, після чого відбувається дискусія та сесія питань-відповідей.

Тож, побажайте команді EXPO 2030 Odesa успіху

Вірте в Одесу!