УВАГА!

Дата: 31.03.2023 10:32

Іванівська селищна рада повідомляє, що згідно наказу Одеської обласної військової адміністрації від 27.02.2023 року №2 продаж алкогольних напоїв здійснювати в торговельних мережах, закладах громадського харчування тощо, які мають ліцензію на торгівлю алкогольними напоями відповідно до чинного законодавства, у період з 09 годин 00 хвилин до 22 годин 00 хвилин.

Заборонити до завершення дії воєнного стану в установленому порядку продаж в Одеській області:

-сильнодіючих хімічних і отруйних речовин;

-речовин, вироблених на спиртовій основі (за винятком лікарських засобів, дозволених до застосування та включених до Державного реєстру лікарських засобів, та дезінфекційних засобів);

-алкогольних напоїв військовослужбовцям Збройних Сил України, Національної гвардії України, а також іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням, правоохоронним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, особам, що виконують функції із забезпечення порядку і оборони України або особам, що мають зовнішні ознаки належності до цих формувань (наявність військової форми, озброєння, спецзасобів тощо).