Одещина - наш привабливий регіон на півдні України вже місяць активно веде весняну посівну кампанію.

Дата: 07.04.2023 11:53

Наразі, ми вже засіяли понад 35 тисяч га ярого ячменю, 7 тисяч га ярової пшениці та майже 10 тисяч га гороху, і навіть почали сіяти соняшник!

Ми перші, хто сіє та збирає врожай завдяки нашому географічному розміщенню та ранній появі сонця.

Про насіння, гроші, заміновані поля та експорт, а також про державні та міжнародні програми підтримки та фінансування, які можуть бути корисними для наших аграріїв, виданню Дайджест Одеси розповіла директор департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА Алла Стоянова.

Більше за посиланням  https://digest.od.ua/uk/