Дата: 18.04.2023 11:32

Фото без опису Обласна психіатрична лікарня №2 Одеської обласної ради отримала гуманітарну допомогу із США!

Сьогодні вантажівка із медичним обладнанням прибула до лікарні. Завдяки Благодійному фонду Razom for Ukraine у співпраці з Департамент охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації медичний заклад отримав:

64 одиниці ходунків;

15 інвалідних колясок;

13 пар милиць;

36 функціональних ліжок;

24 матраци;

інші вироби медичного та соціального призначення.

Дуже вдячні всім благодійникам, які наближають нашу Перемогу разом з нами!

—————————

Благодійний фонд «Razom for Ukraine» було створено молодими прогресивними українцями у США під час Революції Гідності в 2014 році, щоб розкрити потенціал України за рахунок підтримки громадських проєктів на Батьківщині. Але, як і більшість благодійників, після 24 лютого RAZOM змістили фокус на забезпечення потреб військових і цивільних в Україні. Сьогодні «Razom for Ukraine» гуртує навколо себе 150 тисяч донорів і волонтерів з усіх куточків планети, які працюють також на території України. За шість останніх місяців вони зібрали більше 2 млрд грн ($64 млн). Основна частина цих коштів йде на пряму підтримку ЗСУ, лікарень, МНС та Нацполіції.