Реєстр територіальної громади (РТГ) – це сучасна база даних, яка створена з метою спрощення процедури обміну інформацією для забезпечення потреб громади в автоматизації процесів.

Дата: 17.05.2023 12:31

Громадяни, дані яких внесені в Реєстр, зможуть не витрачати свій особистий час для отримання різного виду довідок із питань реєстрації місця проживання, а також за спрощеною процедурою отримувати послуги.

Відсутність даних в РТГ в подальшому унеможливлює для громадян отримання електронних публічних послуг згідно Закону України від 05.11.2021 року № 1871-ІХ “ Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні”.

Реєстр територіальної громади наповнюється щоденно.

Змінюючи реєстрацію місця проживання, реєструючи місце проживання новонароджених дітей, реєструючи місце проживання особи, адміністратори Центру надання адміністративних послуг та старости нашої громади вносять зміни та оновлюють дані в Реєстрі.

Проте, залишається відсоток мешканців громади, дані яких змінились, але інформація в реєстрі залишилась попередньою: зміна прізвища, імені та по-батькові; заміна паспорта громадянина України.

Зокрема звертаємо увагу, що відомості про зареєстроване місце проживання малолітніх та неповнолітніх дітей в РТГ майже відсутні.

Старший інспектор загального відділу Іванівської селищної ради та старостами Іванівської селищної ради проводиться уточнення та актуалізація даних про зареєстрованих осіб у кожному населеному пункті нашої громади.

Для перевірки існуючих електронних даних, за адресою вашого місця реєстрації, мешканцям Іванівської громади необхідно звернутися до Іванівської селищної ради каб.110 або до старост на відповідних територіях, з метою уточнення:

чи всі зареєстровані у житловому приміщенні мешканці внесені до Реєстру;

чи правильно занесені до Реєстру персональні дані мешканців;

внести в базу даних неповнолітніх.

Тільки після повної актуалізації даних в електронному Реєстрі жителі громади зможуть отримувати Витяг про місце реєстрації.

При зверненні для уточнення та актуалізації даних при собі потрібно мати оригінали документів:

паспорт громадянина України (всіх зареєстрованих за даною адресою);

ідентифікаційний код (всіх зареєстрованих);

свідоцтво про народження (дітям до 14-ти років);

правовстановлюючі документи на житло;

свідоцтво про шлюб (при зміні прізвища).

Для актуалізації даних в Реєстрі територіальної громади пропонуємо вам звернутись до Іванівської селищної ради за адресою: смт Іванівка, вул.Центральна,93 та до старост Іванівської селищної ради на відповідних територіях.

Додаткова інформація за телефоном +380637938079 Ольга Іванівна