У польському місті Люблін триває другий день ІІІ-го Конгресу самоврядування Ініціативи трьох морів.

Дата: 23.05.2023 10:39

Сьогодні, в.о.голови Одеської ОДА Борис Волошенков, від Одеської обласної державної адміністрації, підписав, в онлайн-форматі, Угоду про приєднання Одещини до Мережі економічного співробітництва регіонів Тримор'я шляхом доднання до Угоди про створення зазначенної мережі.

Окрім Одеської області, Україну на Конгресі представляють делегації з Закарпатської, Рівненської, Львівської та Хмельницької областей.

"Головна мета цієї Угоди полягає у розвитку інфраструктури регіонів, реалізації проектів у сферах транспорту, енергетики та цифровізації, ефективному використанні європейських фондів, національних ресурсів та інвестиційного фонду Тримор'я.

Вона також сприяє розвитку малого та середнього бізнесу, міжнародній торгівлі, а також обміну в культурних, мистецьких, туристичних та інших галузях" - зазначив в.о.голови Одеської ОДА Борис Волошенков.