В Одесі пройшов чемпіонат України зі стрибків на батуті

Дата: 23.05.2023 10:44

З 16 по 19 травня в Одесі відбувся командний чемпіонат України зі стрибків на батуті серед чоловіків та жінок (індивідуальні стрибки та командні змагання). З вітальним словом до учасників змагань звернулась начальник управління фізичної культури і спорту Одеської ОДА Валентина Кольчак.

Участь у змаганнях взяли 61 спортсмен з Одеської, Миколаївської, Харківської, Дніпропетровської, Херсонської, Київської областей та м. Києва.

Пишаємося, що чарівні представниці Одеської області успішно виступили на змаганнях. Так, у індивідуальних стрибках серед жінок увесь п'єдестал зайняли наші спортсменки – Аларова Софія (золото), Кулешова Катерина (срібло) та П'ятакова Вероніка (бронза).

А у командних змаганнях серед жінок Одеська область у складі Катерини Кулешової, Вероніки П'ятакової, Каріни Занфірової та Аларової Софії посіла 1 місце.

Зазначимо, що змагання були проведені при дотриманні усіх норм та вимог воєнного стану.

Дякуємо захисникам та захисницям України за можливість займатися спортом та проводити всеукраїнські змагання.

Окрема подяка громадській організації «Федерація стрибків на батуті Одеської області» за організацію та підготовку спортсменів Одещини до змагань.

Рухаємось разом до Перемоги!