Сьогодні, завдяки надійним партнерам Одеського регіону, з Люблінського воєводства (Республіка Польща), Одещина отримала допомогу у вигляді автівки швидкої допомоги, яка працюватиме у Захарівській багатопрофільній лікарні в Роздільнянському районі.

Дата: 29.05.2023 11:56

Передав ключі від авітвки Віце-маршалек Люблинського воєводства Збігнєв Войцеховський.

"Ця автівка стане помічником у важких ситуаціях та допоможе нашим медикам швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Вона обладнана сучасними медичними приладами та інструментами, що дозволять медичним працівникам надавати невідкладну допомогу нашим громадянам. Цей крок у розвитку нашого партнерства з Люблінським воєводством підкреслює важливість міжнародного співробітництва та готовність наших друзів допомагати нам у важкі моменти. Ми щиро вдячні Люблінському воєводству за підтримку і цей важливий дарунок" - зазначив в.о.голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.