Одещина завжди славилася туризмом.

Дата: 24.07.2023 10:32

Перед усім - морським відпочинком

Але другий рік поспіль, через дії країни-терориста, наші пляжі лишаються закритими, а море - небезпечним.

Проте не морем єдиним☝🏼

Одеська область багата й на інші, альтернативні види туризму: гастрономічний, історичний, зелений, екологічний тощо.

Департамент інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності Одеської ОВА разом із партнерами склали регіональний перелік рекреаційних локацій – як пам’яток архітектури різних часів, так й численних зон для сімейного відпочинку. З повним списком можна ознайомитися тут:

Одещина ж, незважаючи ні на що, лишається гостинною та з задоволенням прийматиме туристів у будь-яку пору року!