Сьогодні відбулась зустріч з Головою з питань реконструкції сектору водопостачання Швейцарської гуманітарної допомоги Посольства Швейцарії в Україні Івонн Мюллер

Дата: 07.08.2023 12:40

Заступник голови Одеської ОВА Роман Григоришин разом із пані Мюллер обговорили актуальну ситуацію в регіоні, зокрема, наслідки нещодавних масованих обстрілів міста Одеси та області.

Домовились про плідну співпрацю з Швейцарськими партнерами, що дозволить нам досягти більш швидких та стабільних результатів у відновленні регіону. Впевнені, що за спільних зусиль ми зможемо покращити умови життя та створити більш безпечне майбутнє для всіх жителів Одещини.

Щиро дякуємо Швейцарії за їхню всебічну підтримку та допомогу, яку вони надають нашій країні. Разом змінимо майбутнє України на краще!