Існує безліч історій втягнення в злочинну діяльність - торгівлю людьми. Кожен раз, коли чуєш про оманливі легкі гроші чи роботу, важливо усвідомлювати, що це може бути пасткою, за якою стоять безжальні злочинці, що використовують обіцянки кращого май

Дата: 07.08.2023 12:45

Пам'ятайте, що жодна законна робота не може вимагати позбавлення вас документів, обмеження вашої свободи або жорстокого поводження. І якщо вам здається, що ви або ваші рідні постраждали від торгівлі людьми, негайно потрібно звертатись за допомогою та підтримкою.

Між тим, одне із завдань Національної соціальної сервісної служби є запобігання та протидія торгівлі людьми, включаючи прийняття рішень щодо встановлення/відмови статусу постраждалої особи та координацію і контроль діяльності закладів, що надають допомогу таким особам.

Згідно зі статистичними даними у період воєнного стану в Україні, у 2022 було присвоєно 47 статусів, а за перше півріччя 2023 - вже 55. Ці дані свідчать про те, що торгівля людьми залишається актуальною проблемою.