За участю начальника Одеської ОВА - Олега Кіпера відбувся Форум відновлення Одещини «Регіональний розвиток. Просторове планування»

Дата: 02.10.2023 14:26

Відбудова нашої країни після повномасштабної війни - це складний і тривалий процес, невід’ємною частиною якого є просторове планування.

Одеська область - пріоритетний регіон нашої держави, а планування розвитку території - це важлива складова впровадження подальших позитивних змін в територіальних громадах регіону.

Сьогоднішній Форум - четвертий захід на Півдні України про ефективне планування територій та залучення громад до стратегічних рішень.

У ньому взяли участь представники органів державної влади та місцевого самоврядування, дипломатичний корпус, бізнес та науковці.

Попри усі труднощі, пов’язані з повномасштабною війною та постійними обстрілами ворога, продовжується наша інтенсивна робота з розробки Стратегії відновлення і розвитку Одеської області, яка має стати ключовим фундаментальним документом регіону.

Разом з партнерами проєкту DECIDE та CIVITTA презентували напрацювання щодо розробки Стратегії.

Ключові теми обговорення Форуму:

• Стратегія регіонального розвитку

• Просторове планування та урбанізація

• Екологічна стійкість

• Сталість розвитку

• Участь громади

• Співпраця з іншими регіонами та міжнародними партнерами

Дякую організаторам - Агенція регіонального розвитку Одеської області та HOVERLA / Проєкт USAID в Україні за можливість обговорити важливі питання розвитку регіону та сприяти більш ефективному залученню громад до процесу відновлення Одещини!

І звичайно дякуємо ЗСУ за можливість працювати над відновленням регіону!