Житлові сертифікати за програмою єВідновлення вже в застосунку Дія

Дата: 02.10.2023 14:32

Відкриваємо перегляд сертифікатів у Дії. Так українці, чиє житло було знищено, можуть дізнатися суму компенсації та почати пошук нової домівки вже зараз. А з листопада — уже придбати житло.

Як це працює

Громадяни, які втратили житло, подають заяву через Дію 👉🏻 комісія місцевого самоврядування визначає суму компенсації  сертифікат генерується в Реєстрі пошкодженого та знищеного майна 👉🏻 ви можете переглянути його в Дії.

Загалом українці вже подали 3 685 заяв у Дії на компенсацію за зруйноване майно за програмою єВідновлення. Найбільше заяв надійшло з Харківської та Київської областей.

Продовжуємо діяти, щоб відбудовувати Україну

Послугу запустили разом з Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України за підтримки USAID Ukraine - USAID Україна / UK aid проєкту TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах і Світового банку.