Дата: 21.10.2023 15:37

У зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, з метою надання гідної відсічі ворогу у кіберпросторі та підняття духу населення Департаментом кіберполіції створено та підтримується проєкт «МРІЯ», який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

На сьогодні у проєкту є офіційний сайт та телеграмм канал StopRussiaChannelMRIYA https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6. Канал – це головна інструкція та засіб

комунікації з підписниками, а також платформа, яка щоденно приймає

інформацію про фейкові ворожі ресурси, перевіряється модераторами і

відправляється на блокування небайдужими громадянами

Найбільша сила нашої спільноти – це саме наші підписники, тому закликаємо громадян долучатись до боротьби на інформаційному фронті та не дозволяти загарбникам впливати на настрій українців своїми інформаційно-психологічними операціями. І разом до перемоги!