Як створювати зручні та сучасні державні послуги — обговорили на діджитал-форумі Дієвий ЦНАП 4.0

Дата: 23.10.2023 15:40

Фото без опису

Трансформація центрів надання адміністративних послуг — одне з пріоритетних завдань Мінцифри. Щоб пришвидшити цей процес та зробити його практичним і зрозумілим, організували діджитал-форум Дієвий ЦНАП 4.0. Він відбувся в Києві 19–20 жовтня та обʼєднав 170+ учасників.

Представники ЦНАПів обмінювалися досвідом цифровізації в громадах, говорили про розвиток державних послуг у воєнний час та перспективи відбудови.

Протягом двох днів на заході проходили панельні дискусії, де учасники обговорили стратегії з розвитку цифрових послуг у регіонах.

Головні теми:

створення сучасних ЦНАПів

використання ІТ-рішень для надання послуг

переобладнання центрів

просування цифровізації послуг

впровадження мобільних ЦНАПів для віддалених громад

Взаємодія людини й держави має бути зручною та зрозумілою. Створюємо можливості для трансформації ЦНАПів та їх відновлення в регіонах, які постраждали від війни.

Будуємо якісні державні послуги

Форум організовано Міністерством цифрової трансформації України в партнерстві з ПРООН в Україні в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки Європейського Союзу.

За інформацією Міністерства цифрової трансформації України