На теренах Одеської області успішно реалізується реформа шкільного харчування під егідою Першої леді Олени Зеленської

Дата: 17.11.2023 19:21

Фото без описуФото без описуФото без опису. Міжнародні партнери нам активно допомагають впроваджувати цю реформу в умовах повномасштабної війни.

Сьогодні голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер підписав угоду з Всесвітньою Продовольчою Програмою ООН для розширення підтримки програми шкільного харчування. Співпраця спрямована на підтримку учнів шляхом забезпечення щоденним гарячим харчуванням здобувачів освіти 1-4 класів у 66 школах Одеської області протягом 2023-2024 навчального року. ВПП ООН профінансує 30% від такого харчування.

Вдячні Метью Голлінгворту, директору ВПП ООН в Україні за корисну ініціативу, яка буде втілена зокрема і в нашій області. Разом дбаємо про здорове харчування маленьких українців!