«Лікарня водників» відзначила своє перше сторіччя

Дата: 24.11.2023 13:03

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису✨️

З гордістю повідомляємо, що своє перше сторіччя з дня заснування відзначив один з найстаріших лікувальних закладів регіону - Одеський обласний клінічний медичний центр, більше відомий серед людей, як «Лікарня водників».

З нагоди ювілейної дати працівників закладу привітали заступник голови Одеської ОВА Олександр Харлов та керівництво Департаменту охорони здоров’я Одеської ОВА.

🏥«Лікарня водників» зарекомендувала себе, як один з найкращих багатопрофільних лікувально-медичних закладів області. Всього у лікарні нараховується понад 600 співробітників, серед яких - доктори та кандидати медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії, відмінники охорони здоров'я та заслужені працівники України.

🤝Саме завдяки злагодженій командній роботі та наполегливій праці кожного з цих фахівців установа і надалі залишатиметься провідним центром збереження здоров'я.

За сумлінну багаторічну роботу, вклад в розвиток медичної галузі та високу оцінку професійної діяльності рішенням голови Одеської обласної військової адміністрації Олега КІПЕРА нагородили Почесними грамотами медичний персонал лікарні.

Щиро дякуємо за вашу турботу про кожного пацієнта та порятунок людських життів!🙏

Така благородна та відповідальна праця, як лікувати людей - не кожному по плечу, а лише тим, хто розумом і серцем відданий роботі.

Бажаємо успіхів та подальшого розвитку!