З 1 грудня у всіх школах Одещини стартує конкурс малюнку.

Дата: 24.11.2023 15:04

«Ніхто так не вірить у нашу перемогу так, як я»

🧑‍🎨Фото без опису Відчуття перемоги через чарівні творчі ручки наших маленьких митців - що може бути краще в цей важкий, але разом з тим казковий час напередодні Нового Року.

Малюнки у різних техніках прийматимуться у двох вікових категоріях: 1-5 класи та 6-11 класи. Конкурс відбудеться у два етапи.

Етап I:

◽️До 15 грудня кожна школа проведе шкільний етап, обере по 10 малюнків в двох вікових категоріях і передасть на районний етап.

◽️До 20 грудня кожен район проведе відбір 15 малюнків у двох вікових категоріях.

◽️25 грудня - у день Різдва за Юліанським календарем журі оголосить імена 20 фіналістів.

Етап II:

Фіналісти першого етапу пройдуть майстер-класи у кращих митців Одещини. Після цього їм буде запропоновано створити ще одну роботу до 18 січня. Серед цих робіт визначимо переможців, імена яких буде оголошено 22 січня 2024 року - у день Соборності України.

Наша сила в об’єднанні - разом ми створюємо можливості, надихаємо один одного та досягаємо великих результатів🇺🇦