ОДЕЩИНА – ЛІДЕР ІЗ СІВБИ ПШЕНИЦІ

Дата: 29.11.2023 17:20

🔥ОДЕЩИНА – ЛІДЕР ІЗ СІВБИ ПШЕНИЦІ

🌾Попри несприятливі погодні умови (відсутність дощів протягом вересня-жовтня), аграрії регіону станом на кінець листопада засіяли 486 тис. га пшениці, що є найбільшим показником по країні.

❄️Нині поля області вкриті чималим покривом снігу. ПоФото без описуФото без описудекуди його висота сягає метра й більше. І хоча буревій наробив чимало лиха на Одещині, наразі сніговий покрив – це шанс на хороший урожай озимих культур.

❄️Сніг — це ресурс вологи, яка зберігатиметься до весни. Для майбутнього врожаю сільськогосподарських культур вона дуже потрібна. Також сніг — надійне покривало для рослин, яке захищає їх від морозів.

‼️Станом на кінець листопада в Одеській області засіяно:

✅486 тис. га озимої пшениці

✅154 тис. га озимого ячменю

✅135 тис. га озимого ріпаку.

Дякуємо аграріям за роботу🩵💛