НА ОДЕЩИНІ ЗАФІКСОВАНО СПАЛАХ АЧС

Дата: 30.11.2023 16:57

НА ОДЕЩИНІ ЗАФІКСОВАНО СПАЛАХ АЧС

За інформацією ГУ Держпродспоживслужби в Одеській області, 28 листопада 2023 року у підсобному господарстві Новосавицького психоневрологічного будинку-інтернату загинуло троє свиней. За результатами лабораторних досліджень з патологічного матеріалу, відібраного від трьох трупів свиней, виділено ДНК вірусу АЧС. Вранці 29 листопада виявлено ще двоє свиней, що загинули.

За результатами засідання Державної надзвичайної протиепізоотичнФото без описуої комісії при Роздільнянській РВА затверджено план заходів з ліквідації захворювання АЧС та визначено трикілометрову зону захисту і семикілометрову зону спостереження.

Все поголів’я свиней (23 голови) в підсобному господарстві будинку-інтернату піддано умертвінню безкровним способом, трупи тварин знищено шляхом спалення. Місце утримання та спалення тварин піддано дезінфекції. Також спалені інвентар, дерев'яні щити та перегородки. Встановлено карантинний пост, забезпечено чергування.

Заходи з ліквідації захворювання тривають.