Вітаємо працівників прокуратури з професійним святом!

Дата: 01.12.2023 11:55

Утвердження і забезпечення прав людини є головним обов’язком держави, а діяльність прокуратури спрямована саме на їх утвердження та забезпечення. Отже соціальна значущість вашої роботи та пов’язана з цим відповідальність потребує об’єктивності, справедливості та наближеності до людей, а досягнення балансу між правами та свободами особи та загальними інтересами суспільства – завдання, що потребує високого професіоналізму, неупередженості та мудрості.

Сьогодні, в умовах російської агресії ви прийняли новий виклик і забезпечуєте розслідування злочинів, вчинених росією, та притягнення агресора до відповідальності.

Шановні працівники прокуратури! Бажаємо вам впевненості, наполегливості, рішучості у професійній діяльності та благополуччя і родинного затишку в особистому житті.

Залишайтеся міцним та гідним щитом Правди і Справедливості в нашій Державі!

Разом до Перемоги!