Заступник голови Одеської ОДА Сергій Кропива долучився до участі у дводенній Всеукраїнській навчально-практичній конференції «Ініціативи задля відновлення та розвитку: регіональний та місцевий аспекти».

Дата: 08.12.2023 20:01

Фото без описуФото без описуФото без опису

Захід привернув увагу вищого рівня та зібрав понад 150 представників і представниць уряду, регіональної влади та місцевого самоврядування, міжнародних організацій та експертного співтовариства.

Презентації успішних регіональних і місцевих ініціатив, програм і практик, спрямованих на сталий розвиток, пріоритетність міжрегіонального співробітництва для реалізації конкретних проєктів, інтерактивні воркшопи та спеціалізовані обговорення з акцентом на практичних рекомендаціях - саме так насичено минули два дні конференції.

Масштабна подія організована Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у партнерстві з Конгресом місцевих та регіональних влад при Президентові України в межах проєкту «EU4Recovery — Розширення можливостей громад в Україні» (EU4Recovery) за фінансової підтримки ЄС.

Офіс Президента України

Міністерство соціальної політики України

Міністерство закордонних справ України

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України