Дата: 12.12.2023 15:08

Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер долучився до підсумкового засідання Ради безбар’єрності. За участі першої леді Олени Зеленської, Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, голови Верховної Ради Руслана Стефанчука. А ще представників уряду, міжнародних партнерів та голів обласних військових адміністрацій.

Протягом цього року ми втілювали важливі проєкти: в освіті, медицині, цифрових послугах, реабілітації, сфері працевлаштування. Нині Одеська область - регіон з високим ступенем безбар’єрності, проте роботи ще дуже і дуже багато.

Зробити Одещину повністю інклюзивною та безбарʼєрною - надважливо. Особливо, коли окрім інших соціальних викликів на країні тягар великої війни.

Спільно будемо робити все задля комфортного життя всіх людей, як і в містах, так і селах Одеської області🇺🇦