ПІДТРИМУЙ СВОЄ. ПОВЕРТАЙ СВОЄ

Дата: 11.12.2023 15:15

Фото без опису

⚠️На початку грудня у Львові відбувся благодійний фестиваль мистецтва та вина Lviv Art and Wine Festival, в якому взяли участь й представники з Одещини – ТОВ «ПТК Шабо». Захід проходив під гаслом «Підтримуй своє. Повертай своє» й покликаний підтримати локального виробника, сприяти розвитку виноробної галузі в Україні та переконати українців, що вітчизняне вино нічим не поступається іноземному продукту.

🎨Мистецьку експозицію події складали живопис та скульптура митців-сучасників, інтерактивна інфографіка з репродукціями відомих авангардистів, тимчасова книгарня з великою підбіркою книг про авангард та креативні фотозони.

🍾У рамках події 20 українських виноробних підприємств, серед яких й ТОВ «ПТК Шабо» презентували свою продукцію: виручені кошти з квитків та частину прибутку виноробів спрямували на закупівлю і виготовлення протезів для цивільних та військових, постраждалих від війни. Загалом вдалося зібрати 160 000 гриве