Начальник Одеської ОВА Олег Кіпер провів зустріч з представниками операторів мобільного звʼязку.

Дата: 13.12.2023 15:25

Попри безпрецедентну для України ситуацію, є чіткий план як забезпечити сталий звʼязок у всіх населених пунктах Одещини протягом добиФото без описуФото без опису.

Вже проведена перевірка всіх населених пунктів - є розуміння, де проблеми. Вирішуємо.

Наразі розгорнуті пункти незламності з доступом до інтернету, їх локації можна знайти у Дії. Районним адміністраціям передані додаткові Starlink.

Тяжкі часи народжують сильних людей. Здолаємо і це разом!