Дата: 14.12.2023 15:33

Успішно завершилася панель ІІІb на міжнародній конференції "Відбудова України: Стратегічна роль Румунії". Заступник голови Одеської області, Сергій Кропива, підкреслив ключову роль Румунії у відновленні України. Історична область біля Чорного моря стоїть перед викликами геополітики та екології.

🌉 Румунія - важливий партнер для Одеської області. Одним із потужних проектів – будівництво мосту через Дністровський лиман. Це підсилить безпеку та зменшить відстань до Чорноморських і Дунайських портів. Реалізація проєкту може взаємодіяти з Фото без описуЧорноморською окружною автомагістраллю, забезпечуючи мультимодальність переміщень.

🤝 Європейська ініціатива "Шляхи солідарності" вже створила нові логістичні маршрути. Українсько-румунська координація на кордоні покращує пропускну спроможність.

🚢 Дунайські порти стають стабільною альтернативою для агроекспорту. Збереження свободи судноплавства в Чорному морі – глобальне завдання, особливо з урахуванням російських загроз. Порти мають утримати обсяги перевалки та стати виробничим хабом для подальшого розвитку.

🙏 Дякуємо всім за підтримку та присутність! Бажаємо результативних дискусій та успішної реалізації напрацювань після конференції. #RebuildingUkraine #RegionalCooperation