Різдвяні та Новорічні свята – це час див та добрих справ, на які особливо очікує малеча.

Дата: 27.12.2023 18:00

До вихованців дитячого будинку сімейного тФото без описуипу з подарунками та смаколиками завітав привітати зі святами заступник голови Одеської ОВА Харлов Олександр Олександрович. У родині проживає 12 дітей віком від шести до сімнадцяти років.

Приємно було дивитися на щирі емоції дітей. Це найкраще відчуття - бачити радість в очах малюків. Вдячні були і батьки-вихователі, адже так їхню родину вітають вперше.

"Турбота і підтримка з боку держави – один із головних факторів, що допомагає у ці складні часи, аби жодна дитина не залишилася без уваги. Адже так важливо щоб діти росли з вірою та добром у серці", - зазначив Олександр Харлов.