Розвивай себе з "Дія.Освіта"!

Дата: 28.12.2023 12:50

Хочеш освоїти нову професію чи покращити цифрові навички? "Дія.Освіта" - твій вірний напрямок!

З додатком можна легко:

1. Здобути нову професію: знаємо, що тобі цікаво! Знайди курси, які відповідають твоїм амбіціям та цілям.

2. Прокачати цифрові навички: всім необхідно розуміти цифровий світ. Розкрий свій потенціал з нашими відеоуроками.

3. Знайти актуальну вакансію: вивчай ринок праці та отримуй корисні поради для успішного трудового шляху.

4. Створити траєкторію навчання: визнач свій курс розвитку та крокуй вперед до нових досягнень.

5. Отримати сертифікат цифрової грамотності: підтверджуй свої навички сертифікатами, які оцінює роботодавець.

6. Навчитись користуватись інтернет-сервісами: від пошуку інформації до ефективного використання онлайн-інструментів - все в одному місці!

Дивись освітні ролики: Відкривай захоплюючий світ знань разом з нашими освітніми роликами. Навчайся з задоволенням та з будь-якого місця!

Завантажуй "Дія".Освіта, відкривай для себе нові можливості та вступай в майбутнє з впевненістю або переходь за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/