Подарунок на свята для ЗСУ

Дата: 29.12.2023 20:00

Напередодні Нового року особливо хочеться зробити щось важливе для тих, хто захищає Україну.

І сьогодні Міжнародна «Міссія Євразія» в особі Максименка Андрія Олександровича та Чумаченка Євгена Володимировича за сприяння Одеської обласної військової адміністрації передали нашим військовим 50 «буржуйок», щоб в ці зимові дні полегшити їх суровий побут.

Заступник голови Одеської ОДА Олександр Олександрович Харлов подякував всім, хто допомагає нашим захисникам, зауваживши, що такий подарунок буде символом тепла, яким ми хочемо поділитися з ними. «Нехай тепло буде не тільки від вогню «буржуйок», а від вдячності людей за ваш щоденний подвиг!»

Дякуємо «Гуманітарна Нова пошта», яка започаткувала соціальний проєкт, що надав можливість благодійним фондам та волонтерським організаціям відправляти й отримувати гуманітарні вантажі за рахунок компанії в будь-якому відділенні по всій Україні. Завдяки вашій допомозі подарунки будуть безкоштовно відправлені до тих, хто сьогодні потребує нашої підтримки.

Nova Poshta Humanitarian

Mission Eurasia Field Ministries