Фізична культура та спорт як засіб подолання стресу

Дата: 05.01.2024 20:28

Фізична культура та спорт як засіб подолання стресу

Про реалізацію проєкту "Активні парки – локації здорової України" в Одеській області розповіла начальник Управління туризму, рекреації та курортів - заступник директора Департаменту фізичної культури, спорту і туризму Анжеліка Легеза

Наразі вже облаштовано і функціонує 20 безкоштовних спеціально обладнаних локацій для рухової активності в Одеській області.

Проект орієнтований на всі верстви населення, включаючи людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб.

Мета проєкту - популяризація рухової активності для поліпшення фізичного та психологічного здоров'я населення. У ЄС показник регулярної рухової активності становить щонайменше вдвічі вище, ніж в Україні, де лише 17% громадян займаються регулярною активністю.

Організацію та фінансування забезпечує обласна державна адміністрація за участю органів місцевого самоврядування та центрів фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх". У 2023 році виділено 8 млн. 259 тис. гривень з державного бюджету.

У 2023 році 89 координаторів провели майже 7300 заходів на майже 160 локаціях в 70 громадах Одеської області.

Здоровий спосіб життя – це інвестиція у власне щастя та довголіття!

Більш детально дивіться у відео

Локація для ваших занять https://maps.app.goo.gl/TW5oyYWszqyNsUea6

#спортдлявсіх #мінмолодьспорт #активніпарки #здороваукраїна