Погіршення погодних умов на Одещині

Дата: 06.01.2024 22:00

Шановні жителі Одещини, завтра (7 січня) очікуємо погіршення погодних умов. Мороз, ожеледицю, налипання мокрого снігу та сильні пориви вітру до 15-20 м/с. За прогнозами синоптиків, негода буде не такої сили, як наприкінці листопада, коли наш регіон був майже паралізованим, проте природа - дама непередбачувана, тому поставтеся до цього серйозно, аби не додавати зайвої роботи службам.

Додати проблем можуть спробувати й російські терористи, аби максимально ускладнити життя мирних.

Тож маємо бути готовими до всього. На озброєнні надзвичайників і медиків – повнопривідні машини. Аби за будь-яких умов допомагати людям.

У комунальних підприємств та медзакладів під рукою понад 4000 генераторів. Щоб працювати попри перебої зі світлом. Готові й пункти незламності. Нині на території області їх працює 399, ще 413 готові розгорнути у разі потреби.

У посиленому режимі й аварійні бригади енергетиків ДТЕК.

Будьте особливо уважними й обережними та суворо дотримуватися заходів безпеки під час участі у дорожньому русі. Також можливе перекриття траси М-05 Київ-Одеса, тож слідкуйте за повідомленнями та не виїжджайте на дороги за відсутності екстреної необхідності.Фото без опису