НА ОДЕЩИНІ ТРИВАЄ ПІДГОТОВКА ДО ПОЛИВНОГО СЕЗОНУ 2024 РОКУ

Дата: 12.01.2024 15:45

🚨Водогосподарські організації Держрибагентства продовжують підготовку державних меліоративних систем для забезпечення якісного зрошення сільськогосподарських культур у новому поливному сезоні.

📣Про це повідомляє Державне агентство розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

🌍Цьогоріч заплановано збільшення площ поливу державними насосними станціями Суворовської зрошувальної системи у зв’язку зі зверненням нових водокористувачів. Тому спеціалістами Ізмаїльського управління водного господарства було обстежено внутрішньогосподарську, міжгосподарську мережі та комунікації для складання плану-заходів з підготовки мереж та насосних станцій для подачі води на зрошення.

🧑‍🏭Водночас працівниками Кiлiйського МУВГ проведено ремонтні та зварювальні роботи на території насосних станцій, очищення каналів від мулу та чагарникової рослинності.

✅Зазначимо, у 2024 році на півдні Одеської області, в рамках програми «Аграрна Одещина», відремонтують три зрошувальні системи, а саме: Нагірнянську, Ташбунарську та Ізмаїльську. Реалізація проектів здійснюється коштом обласного бюджету у розмірі 94 458 654,4 грн.

💰Нагадаємо, програма USAID АГРО надасть до 18,3 млн грн співфінансування для модернізації меліоративної інфраструктури водокористувачів. Діяльність за цим проєктом співфінансування передбачає розробку та реалізацію проекту для організації водокористувачів на територіях України, де наразі не ведуться бойові дії, та де є потреба у відновленні або модернізації меліоративної інфраструктури, відновлення площ поливу або осушення в межах території обслуговування ОВК.