Про функціонування пунктів незламності на Одещині

Дата: 13.01.2024 15:53

Про функціонування пунктів незламності на Одещині за погіршення погодних умов розповів під час брифінгу в ОВА тимчасово виконуючий обов’язки директора Департаменту з питань цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Одеської обласної державної адміністрації Микола Шевченко.

Нині в Одеській області облаштовано

4️⃣1️⃣1️⃣ пунктів незламності.

🌡У разі пониження середньодобової температури повітря, відключення електричної енергії споживачам та при необхідності забезпечення потреб населення, протягом двох годин буде додатково відкрито ще 4️⃣0️⃣1️⃣ пункт незламності.

✔️Зазначимо, що у період з 26 листопада 2023 року по 10 січня 2024 року вже 3️⃣1️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣осіб відвідали пункти незламності на території Одеської області.

✔️Максимальна кількість осіб, які одночасно можуть перебувати у пунктах незламності складає близько 6️⃣2️⃣ 0️⃣0️⃣0️⃣ осіб.

👉Ці пункти надають безкоштовний доступ до інтернету, гарячих напоїв та можливість зарядити електронні пристрої.

☝️Ініціатива спрямована на допомогу тим, хто потребує захисту від холоду та може зазнати негативних наслідків через погіршення погодних умов.

✅️Бережіть себе та будьте завжди готові до можливих непередбачених обставин!

Більш детально дивіться у відео: