За сприяння начальника Одеської обласної державної (військової) адміністрації Олега Кіпера та Департаменту охорони здоров’я ОДА -громадською Організацією «Наші Черьомушки» відбулась передача сучасної карети швидкої допомоги Sprinter Daimler 1313.

Дата: 13.01.2024 17:57

Фото без описуШвидка передана КНП «Багатопрофільний шпиталь ветеранів» ООР» заступником начальника ОВА Олександром Харловим для переміщення захисників і захисниць України, які перебувають на лікуванні та проходять реабілітацію в шпиталі ветеранів.

«Машина повністю укомплектована медичним обладнанням, щоб рятувати і наших воїнів, які щодня жертвують найціннішим заради майбутнього нашої держави – здоров’ям.

Спільними зусиллями до Перемоги України!», - сказав Олександр Харлов.