Розвиток діджитал в системі кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем органів виконавчої влади на Одещині

Дата: 15.01.2024 18:16

📌В 2023 році в Одеській області розроблено та діє проєкт з кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем органів виконавчої влади, моніторинг та реагування на інциденти.

▪️Проєкт посилює рівень кіберзахисту інформаційно-комунікаційних систем органів виконавчої влади та місцевого самоврядування в Одеській області.

▪️Як результат – більше 300 сенсорів на АРМ (автоматизованих робочих місцях) ОВА та серверах, виявлено більше 400 інцидентів в автоматичному режимі.

☑️Інвестиційна підтримка за рахунок Державного центру кіберзахисту Держспецзв’язку, Ситуаційного центру забезпечення кібербезпеки Служби Безпеки.

🤝Партнери проєкту – Державний центр кіберзахисту Держспецзв’язку, Ситуаційний центр забезпечення кібербезпеки Служби Безпеки.

Не зупиняємось на досягнутих результатах!🙌

Працюємо далі!💪🇺🇦