Дата: 20.01.2024 16:28

Щодо вирішення питань зайнятості учасників бойових дій, надання допомоги у пошуку роботи, організації власної справи та професійного навчання обговорили в Одеській ОВА під час брифінгу з директором Одеського обласного центру зайнятості Микитою Коренєвим.

🗂На сьогодні база вакансій Одеського обласного центру зайнятості налічує 2,5 тис. вакансій.

☑️Учасники бойових дій безкоштовно можуть навчатися у Центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. Службою зайнятості оплачується навчання, проживання, проїзд і медичний огляд.

❗️Звертаємо увагу, що Центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості налічує 9️⃣5️⃣ сучасних професій та 3️⃣6️⃣5️⃣ освітніх програм.

🇺🇦Державою фінансується вартість навчання в сумі до 3️⃣0️⃣2️⃣8️⃣0️⃣ грн (у межах вартості навчання).

📍У 2023 році найбільш затребуваними виявились наступні спеціальності:

- психологія;

- соціальна робота;

- будівництво та цивільна інженерія;

-харчові технології;

- дошкільна освіта

та професії:

- водій автотранспортних засобів;

- медсестринство;

-кухар.

✅️Важливою державною підтримкою – є надання грантів для ветеранів!

Грант надається на суму від 2️⃣5️⃣0️⃣тис. грн. до 1️⃣млн грн.

До 5️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ тис. – створити 1 робоче місце;

Від 5️⃣0️⃣0️⃣ до 1️⃣млн. – від 2 до 4 місць.

📍Гранти у розмірі 500 тисяч та мільйона надаються на умовах спів фінансування: 30% грошей у розвиток бізнесу вкладає отримувач гранту, 70% держава.

‼️Використати грант у повному обсязі та створити нові робочі місця необхідно протягом 6️⃣ місяців з дати отримання коштів на рахунок.

Повну версію брифінгу дивіться у відео🎥