Сезон «Шкільних ліг» 2023/2024 уже на Одещині!

Дата: 07.02.2024 15:15

Наймасштабніші учнівські змагання країни нового формату, які започатковані за ініціативи Президента України Володимира Зеленського під гаслом "Разом переможемо". Тішуся тим, що неймовірна кількість, а саме 1349 команд Одещини подали заявки на участь і відсьогодні вступили в активну боротьбу за лідерство у територіальному етапі випробувань.

Побував у Чорноморську на мегакрутому волейбольному турнірі. 18 найкращих збірних, потужні амбасадори – гордість України і Одещини, відчуття спортивного єднання, достойні суперники і результати. А найголовніше – наші діти! Позитивні, енергійні, незламні, закохані в Україну! Як завзято горіли їх очі!

Дякую Чорноморську за гостинність, розвиток і популяризацію спорту й підтримку таких масштабних проектів серед учнівської молоді.

Одещино, тільки вперед! Ви - найкращі! Вболіваймо за своїх!🇺🇦

🎥https://youtu.be/MnS_L_4jiHk