ІНФОРМУЄМО ВАС ПРО ПОЧАТОК ВІДСТРІЛУ ШКІДЛИВИХ ХИЖИХ ХУТРОВИХ М’ЯСОЇДНИХ ТВАРИН В УГІДДЯХ ТОВ «МИСЛИВЕЦЬ ТА РИБАЛКА XXI СТОЛІТТЯ» НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ, А САМЕ НА ТЕРИТОРІЇ БІЛЧАНСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ.

Дата: 09.02.2024 12:07

УВАГА

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ІВАНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ГРОМАДИ!

Враховуючи, що в угіддях мисливського господарства за період воєнного стану не було військових дій, немає замінованих територій, але відбулось значне перевищення оптимальної чисельності хижих хутрових м'ясоїдних тварин, що наносять шкоду цивільному населенню, державним та приватним господарствам, і в значній мірі є носіями небезпечних захворювань, зокрема сказу,

Днями відстрілу хижих тварин та шкідливих тварин (вовка, вовче-собачих гібридів, лисиці, етновидного собаки та шакала, бродячих собак та котів, сірих ворон) для спеціалізованих бригад є субота та неділя – 2 рази на тиждень, а саме:

"10 ЛЮТОГО 2024 РОКУ", "11 ЛЮТОГО 2024 РОКУ ", "17 ЛЮТОГО 2024 РОКУ ", "18 ЛЮТОГО 2024 РОКУ ", "24 ЛЮТОГО 2024 РОКУ " ТА "25" ЛЮТОГО 2024 РОКУ.

ГЕОЛОКАЦІЯ:

СХИЛИ, ЯРИ ТА ПОЛЯ НАВКОЛО СЕЛА БІЛКА;

СХИЛИ, ЯРИ, ПОЛЯ ТА ЛІСОВІ СМУГИ НАВКОЛО СЕЛА БЛОНСЬКЕ;

СХИЛИ, ЯРИ ТА ПОЛЯ НАВКОЛО СЕЛА ШЕМЕТОВЕ;

СХИЛИ, ЯРИ ТА ПОЛЯ НАВКОЛО СЕЛА МАСЛОВЕ;

СХИЛИ, ЯРИ ТА ПОЛЯ НАВКОЛО СЕЛА ЖОВТЕ;

СХИЛИ, ЯРИ, ПОЛЯ ТА ЛІСОВІ СМУГИ НАВКОЛО СЕЛА ЧЕРНЯХІВСЬКЕ.