КУРС НА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТОК ЕКОНОМІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 09.02.2024 14:44

📢Фахівці Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин разом із представниками профільних департаментів Одеської ОВА взяли участь у виїзному засіданні з питань відновлення та розвитку економічного потенціалу громад Одеської області.

🚨Зважаючи на те, що економіка є одним із стратегічних пріоритетів повоєнного відновлення та подальшого розвитку Одеської області, важливо покращити умови бізнес-клімату, які сприятимуть залученню інвестицій, впровадженню активаторів, які позитивно впливатимуть на розвиток й зростання приватного сектору та регіональної економіки в цілому.

⚠️Так, під час зустрічі у Вигодянський територіальній громаді Одеського району учасники засідання розглянули питання:

✅ інвестиційної привабливості громади;

✅ можливості створення нових туристичних маршрутів та вдосконалення наявної логістики;

✅ стану доріг між колишніми сільськими радами;

✅ наявності водних об’єктів, зокрема ставків, річок та об’єктів рибогосподарської діяльності;

✅ стану питної води та водопостачання у селах, що входять до складу громади;

✅ будівництва сухого порту (елеваторів для перевалки та зберігання зерна);

✅ розвитку тваринництва та переробки;

✅ відновлення зрошення;

✅ будівництва об’єктів зеленої енергетики;

✅ забезпеченості громади пожежною та дорожньою технікою.

🔥Учасники робочої зустрічі наголосили, що наразі одне із головних завдань - це вивести регіональну економіку на новий рівень внаслідок структурних змін перспективних галузей, зокрема зеленої та цифрової трансформації, що сприятиме наближенню економіки Одеської області до європейського рівня.

🔺З метою ефективного впровадження стратегії відновлення та розвитку Одеської області, учасники робочої групи продовжать виїзні засідання до громад регіону. Це дозволить у найкоротші терміни визначити проблемні питання, що потребують вирішення та пріоритетні напрями роботи.