ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ РАДІО

Дата: 13.02.2024 15:15

Сучасний світ – це світ технологічних інновацій, а радіо служить людству вже друге століття, надзвичайно подобається слухачам по всьому світу і залишається надійним та доступним джерелом інформації.

Сьогодні, 13 лютого, ми ще раз згадуємо про той шлях, який пройшло радіо у своєму розвитку.

Зберегти свою актуальність через понад 100 років і залишатися рушієм свободи вираження та знань - це видатне досягнення.

Особливість радіо полягає в тому, що людина готова і може слухати набагато частіше і легше, ніж читати або дивитися, оскільки вона може робити це одночасно майже з будь-яким іншим заняттям.

Радіо увійшло в наше життя вчителем, другом, довідником, газетою та музичним інструментом. І стало проривним винаходом, що відкрив нову епоху в комунікаціях.