Є ідея, як цифровізувати громаду?

Дата: 13.02.2024 18:18

Є ідея, як цифровізувати громаду? Дізнайтеся, як її втілити, у новому серіалі від Дія.Освіта та проєкту «Впливові»

Змініть життя у власному населеному пункті — переглядайте освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» та починайте цифровізувати.

CDTO спільно із цифровими командами в регіонах впровадили вже понад 200 проєктів. Ви також можете змінювати життя українців на краще власними ідеями. А щоб мрії стали реальністю, зняли серіал освітній серіал. У 13 серіях дізнаєтеся:

як дійти від ідеї до проєкту

як дізнатися про проблеми людей у регіонах

як зробити концепцію

де знайти фінанси

як реалізувати ідею

Серіал уже доступний за посиланням https://osvita.diia.gov.ua/.../how-to-create-projects-in...

Переглядайте, проходьте фінальний тест, отримуйте сертифікат та робіть перший крок до втілення ідеї.

Цифровізуємо разом

Освітній серіал «Як створювати проєкти у громадах» створено для платформи Дія.Освіта з ініціативи Мінцифри та проєкту «Впливові», який реалізує ГО «Українська Академія лідерства» у партнерстві з EasyBusiness та Центром економічного відновлення і став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА».

Зміст цього освітнього серіалу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Інформацію розміщено за матеріалами Міністерства цифрової трансформації України