Олег Кіпер зустрівся з Куртом Волкером для обговорення важливих тем

Дата: 21.02.2024 14:42

Пряма допомога у наданні засобів ППО для Одещини, розмінування акваторії Чорного моря та вільне судноплавство - головні теми сьогоднішньої розмови з начальника Одеської ОВА Олега Кіпера з Куртом Волкером.

Пан Волкер протягом двох років був Спеціальним представником Держдепартаменту США з питань України. Нині ж продовжує бути другом нашої держави та лобіювати життєво важливі для нас питання.

«Найголовніше для нас зараз - це захист наших людей та економіки, а це означає посилення ППО та забезпечення повноцінної роботи портів. Перш за все, розраховуємо на допомогу в цих напрямках», - заявив Олег Кіпер.

Курт Волкер висловив захоплення мужністю та незламністю українців під час війни та вкотре засудив російську агресію проти України.

Українська сторона подякувала за співпрацюФото без опису