Дружелюбний ДЕЛЬФІН – талісман, який обрали саме ви! Він і представлятиме Одеську область на Всеукраїнських змаганнях шкільних ліг!

Дата: 22.02.2024 14:46

Маємо чудову новину! За результатами відкритого голосування шляхом Google опитування переможцем став – ДРУЖЕЛЮБНИЙ ДЕЛЬФІН. За нього віддали 52,4 % голосів, на другому місці СПРИТНА ЛИСИЦЯ – 17,2%, на третьому НЕЗЛАМНИЙ КАТРАН – 14,8 % голосів. Активно голосували мешканці області й на сторінках у соцмережах. За дельфінчика віддали понад тисячу голосів.

Дякуємо всім, хто взяв участь у голосуванні та допоміг з обранням спортивного талісману регіону. Подібні справи єднають! Переконані, цей вибір надихатиме нашу молодь на великі перемоги й спортивні досягнення!

#scl_odesaregion #разомпереможемо #шкільнілігиОдещина #шкільніліги