Посівна-2024

Дата: 23.02.2024 10:38

Посівна-2024: особливості проведення комплексу весняно-польових робіт на Одещині, про це під час брифінгу в Одеській ОВА розповіла Наталія Смертенюк - заступниця начальника управління - начальниця відділу з питань використання земель та водних об'єктів Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Одеської ОВА.

У 2024 році будуть збільшені, у порівнянні з минулим роком, посівні площі зернових, технічних, овочевих, баштанних та кормових культур.

Серед ярих зернових - ранні ярі: ячмінь, горох, пшениця та овес займуть 91,5 тис. га. Їх сівба фактично розпочалася.

Користуючись теплою лютневою погодою, аграрії посіяли 7,5 тис. га ярого ячменю та 4,2 тис. га гороху.

У групі пізніх зернових до посіву підлягає 150 тис. га кукурудзи, 8,0 тис. га проса, 8,0 тис. га зернобобових (нут і сочевиця), 5,0 тис. га сорго та 2,5 тис. га рису.

Серед технічних культур найбільші посівні площі - 420 тис. га відведено під соняшник, 25,0 тис. га займе льон олійний, 6,5 тис. га соя.

Детально дивіться у відео