Начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Лабуш відвідав територіальний етап змагань "Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги" зі Спортивного орієнтування серед команд Березівської міської територіальної громади.

Дата: 21.03.2024 11:30

СПОРТИВНЕ ОРІЄНТУВАННЯ - це вид спорту, в якому спортсмени самостійно, за найкоротший час, використовуючи лише компас і карту, повинні знайти розташовані на місцевості контрольні пункти (КП). Спортивне орієнтування – це вміння швидко і правильно читати і розуміти карту в умовах бігу по місцевості. Вільне читання спортивної карти; Вміння точно визначити відстань; Вільне володіння компасом.

Участь у цих змаганнях взяли 4 команди закладів освіти Березівської ТГ - Опорний заклад ліцей №3 Березівської міської ради, Гуляївська гімназія Березівської міської ради, Златоустівський заклад загальної середньої освіти Березівської міської ради, Чорногірська гімназія Березівської міської ради.

Вітаємо учасників змагань зі спортивного орієнтування! Нових звершень, досягнень та перемог! Так тримати!

#разомпереможемо #плічопліч #шкільніліги #scl #scl_факти #scl_odesaregion