Досягнення обдарованої учнівської молоді Одещини

Дата: 15.04.2024 10:02

Продовжуємо ділитися Фото без опису

Цей тиждень вчергове позначився значимими перемогами нашої області на всеукраїнському рівні.

Стали відомі результати шкільних олімпіад з історії:

диплом 1 ступеню - Дімова Марія, учениця 11 класу Одеського ліцею №117 Одеської міської ради;

диплом 2 ступеню - Пастощук Артем, учень 10 класу Одеського ліцею №9 Одеської міської ради;

диплом 3 ступеню - Полозенко Станіслав, учень 9 класу Одеського ліцею №117 Одеської міської ради.

З мови іврит та єврейської літератури:

диплом 1 ступеню - Бабіна Юлія, учениця 9 класу приватного закладу «Одеський приватний ліцей «Хабад»;

диплом 2 ступеню - Полур Еліза, учениця 10 класу Одеського ліцею « Освітні ресурси та технологічний тренінг» №94 імені Володимира (Зеєва) Жаботинського.

З румунської мови та літератури:

диплом 1 ступеню - Муту Карина, учениця 9 класу Дмитрівського закладу загальної середньої освіти Кілійської міської ради Ізмаїльського району;

диплом 2 ступеню - Дудуца Христина, учениця Новоселівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів-ліцею Саратської селищної ради Білгород-Дністровського району.

З біології:

диплом 1 ступеню- Павленко Даниїл, учень 10 класу комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей»;

диплом 2 ступеня - Онищенко Катерина, учениця 11 класу Освітнього ліцею №31 Одеської міської ради;

диплом 3 ступеня - Шилінговська Поліна, учениця 9 класу Чорноморського ліцею №4 Чорноморської міської ради Одеського району.

Подяка педагогам за якісну підготовку школярів!

Наші вітання переможцям!

Зичимо вам завжди зберігати палкий інтерес до навчання та досягати ще більших висот! Нехай кожен ваш успіх стане новим кроком до здійснення мрії!