Відбулася зустріч за участі представника Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими

Дата: 11.04.2024 11:00

1Фото без опису1 квітня 2024 року в великому залі засідань Березівської РВА відбулася зустріч за участі представника Південного регіонального центру Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, співробітників Березівського РТЦК та СП та правоохоронних органів з родинами Захисників які зникли безвісти або потрапили у полон. З словами підтримки та безмежної поваги до рідних Героїв звернувся начальник Березівської районної військової адміністрації Віталій Васильович Лабуш.

В ході зустрічі рідні Захисників які зникли безвісти або потрапили у полон отримали інформацію з загальних організаційних питань, а також мали змогу встановити постійний особистий зв’язок з офісом Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими для налагодження постійного комунікаційного зв’язку.

Віримо в Перемогу та в те, що всі Захисники повернуться до родин. 🙏🙏