Шлюб онлайн у Дії — долучайтеся до бета-тестування

Дата: 30.05.2024 16:53

Шлюб онлайн у Дії — долучайтеся до бета-тестування

Продовжуємо запускати революційні сервіси для українців. На черзі — перший офіційний шлюб по відеозвʼязку у світі. Кілька кліків — і ви подали заяву про шлюб, провели церемонію й одружились просто в смартфоні. Це особливо важливо для пар, які через війну не можуть бути поруч.

Зареєструватись на тестування мають наречений і наречена. Долучайтесь до бета-тесту, якщо ви:

Фото без опису повнолітні громадяни України

маєте ID-картку чи закордонний паспорт у Дії

маєте верифікований податковий номер

неодружені на момент подання заяви або офіційно розлучені

Ставайте першими у світі цифровими нареченими. Реєструйтеся на бета-тест та залишайте фідбек за посиланням — https://curly.click/r/72b9

Проводьте час із близькими, а не в чергах 💫

Сервіс у Дії розробляється Мінцифрою спільно з Міністерство юстиції України, Державним підприємством «Національні інформаційні системи», цифровим ДРАЦСом, Державна міграційна служба України, АТ Укрпошта за підтримки швейцарсько-української Програма EGAP, що виконується Фонд Східна Європа.